Contactgegevens Zuidberg

Zuidberg Frontline Systems
Buitenveld 5  |  8307 DE Ens
Tel.: 0527 253550  |  Fax: 0527 253037
info@zuidberg.nl
www.zuidberg.com

Zuidberg Tracks
Buitenveld 5  |  8307 DE Ens
Tel.: 0527 247 001  |  Fax: 0527 253 037
info@zuidbergtracks.nl
www.zuidbergtracks.com

Zuidberg Transmissions
Buitenveld 5  |  8307 DE Ens
Tel.: 0527 247 005  |  Fax: 0527 656 449
info@zuidbergtransmissions.nl
www.zuidbergtransmissions.com

Zuidberg Staalservice
Buitenveld 5  |  8307 DE Ens
Tel.: 0527 247 000  |  Fax: 0527 247 002
info@zuidbergstaalservice.nl
www.zuidbergstaalservice.nl

Management
Zuidberg medewerker
Jeroen Zuidberg
Managing Director
T. +31 (0)527 253 550
F. +31 (0)527 253 037
@ jzuidberg@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Hans Brokking
Commercial Director
T. +31 (0)527 253 550
F. +31 (0)527 253 037
@ brokking@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Kees Pruim
Technical Director
T. +31 (0)527 253 550
F. +31 (0)527 253 037
@ kees.pruim@zuidberg.nl
Sales / Service / Marketing / Expedition 
Zuidberg medewerker
Karl Selles
Sales Manager OEM
T. +31 (0)527 253 550
M. +31 (0)6 20 47 82 31

F. +31 (0)527 253 037
@ kselles@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Thijs Hupkes
Sales Manager
T. +31 (0)527 276 157
M. +31 (0)6 10 88 07 94

F. +31 (0)527 276 137
@ hupkes@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Gerben Klungel
Export Manager
T. +31 (0)527 276 159
M.
+31 (0)6 83 56 49 83
F.
+31 (0)527 276 139
@ klungel@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Kasper de Jonge
Account Manager
T. +31 (0)527 276 152
F.
+31 (0)527 276 132
@ dejonge@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Minne Poelsma
Account Manager
T. +31 (0)527 276 155
F.
+31 (0)527 276 135
@ poelsma@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Matthijs Pol
Account Manager
T. +31 (0)527 276 154
F.
+31 (0)527 276 134
@ pol@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Roel Vis
Service Manager
T. +31 (0)527 276 158
F.
+31 (0)527 276 138
@ vis@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Jan Reijm
Service Manager
T. +31 (0)527 276 151
F.
+31 (0)527 276 138
@ jan.reijm@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Rick Broersen
Service Manager
T. +31 (0)527 276 153
F.
+31 (0)527 276 138
@ rick.broersen@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Thomas Münster
Account Manager
Germany
T. +31 (0)527 253 550
M. +49 (0)15 11 91 37 551
F.
+31 (0)527 656 444
@ muenster@zuidberg.de
Zuidberg medewerker
Peter Knecht
Account Manager
Germany
T. +31 (0)527 253 550
T. +49 (0) 171 83 14 014
F.
+31 (0)527-253037
@ peter.Knecht@zuidberg.de
Zuidberg medewerker
Marcus Bauregger
Account Manager
Germany/Austria
T. +31 (0)527 253 550
M. +49 (0)171 22 73 897
F.
+31 (0)527 253 037
@ bauregger@zuidberg.de
Zuidberg medewerker
Walter van de Linden
Expedition
T. +31 (0)527 253 550
F.
+31 (0)527 253 037
@ vdlinden@zuidberg.nl
Reception / P&O
Zuidberg medewerker
Claudia Geschiere
Telephonist/Receptionist
T. +31 (0)527 253 550
F.
+31 (0)527 254 400
@ receptie@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Joselien Jansen
Telephonist/Receptionist
T. +31 (0)
527 253 550
F.
+31 (0)
527 254 400
@
receptie@zuidberg.nl

Claudia Schouten
Telephonist/Receptionist
T. +31 (0)527 253 550
F.
+31 (0)527 254 400
@ receptie@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Katrien de Dreu
P&O
T. +31 (0)
527 253 550
F.
+31 (0)
527 254 400
@
kdedreu@zuidberg.nl
Financial department

Gert Leusink
Controller
T. +31 (0)527 253 550
F.
+31 (0)527 254 400
@ leusink@zuidberg.nl

Cor Gootjes
Accounting Department
T. +31 (0)527 253 550
F.
+31 (0)527 254 400
@ gootjes@zuidberg.nl

Jentina van Benthem
Accounting Department
T. +31 (0)527 253 550
F.
+31 (0)527 254 400
@ jentina.vanbenthem@zuidberg.nl

Werken bij Zuidberg?

Wij zijn voortdurend op zoek naar talentvolle en enthousiaste collega's!
 

Bekijk de vacatures
6 jul 2017 Nieuw fronthefsysteem voor New Holland T4 F - serie, (Tier 4B motor) Nieuw fronthefsysteem voor New Holland T4 F - serie, (Tier 4B motor)
16 jun 2017 Nieuw fronthefsysteem voor Steyr 4100-4110-4120 Multi, (Tier 4B motor) Nieuw fronthefsysteem voor Steyr 4100-4110-4120 Multi, (Tier 4B motor)
16 jun 2017 Nieuw fronthefsysteem voor Case Luxxum - serie, model 100, 110, 120 Nieuw fronthefsysteem voor Case Luxxum - serie, model 100, 110, 120
14 jun 2017 Zuidberg bereikbaar tijdens zomerperiode Zuidberg bereikbaar tijdens zomerperiode
6 jun 2017 Zuidberg Service Desk Zuidberg Service Desk
Bel met Zuidberg
  • Frontline Systems+31 (0)527 - 253 550
  • Transmissions+31 (0)527 - 247 005
  • Tracks+31 (0)527 - 247 001
  • Staalservice+31 (0)527 - 247 000
Deel en volg Zuidberg
Aanmelden nieuwsbrief