ZUIDBERG AGRARISCH

Uitgelicht

Update maatregelen COVID-19

Zuidberg houdt alle ontwikkelingen rondom COVID-19 (coronavirus) nauwlettend in de gaten. Bekijk hier de actuele status.

Lees verder 

Artikelselector


Vind uw fronthefsysteem ►

Uitgelicht

Zuidberg North America gaat verhuizen!

Zuidberg North America Inc. wordt uitgebreid! Het nieuwe pand is op een steenworp afstand van de plek waar ZuidbergNA zes jaar geleden begon.

Lees verder►

×

INDUSTRIEEL

Bekijk de laatste
Industrial video

ZUIDBERG INDUSTRIEEL

Overig

Nieuws
Events

Uitgelicht

Zuidberg stijgt naar de 79ste plek in de Maak100!

Zuidberg is door MT en CFI Netherlands weer beoordeeld als één van de honderd beste maakbedrijven in Nederland. Wij zijn natuurlijk enorm trots op het resultaat!

Lees verder►

×

AGRARISCH

Bekijk de laatste
Agrarisch video

Zuidberg

Buitenveld 5, 8307 DE Ens
Tel.: 0527 253550
info@zuidberg.nl
www.zuidberg.com

Zuidberg Group of Companies

Zuidberg Group of Companies

Buitenveld 5 | 8307 DE Ens | Nederland

Tel +31 (0)527 253 550 

Zuidberg Importeurs

Zuidberg Group of Companies

Zuidberg Group of Companies

Buitenveld 5 | 8307 DE Ens | Nederland

Tel +31 (0)527 253 550 

Zuidberg Importeurs

Management

Jeroen Zuidberg
Managing Director
T. +31 (0)527 253 550
jzuidberg@zuidberg.nl

Kees Pruim
Technical Director
T. +31 (0)527 253 550
kees.pruim@zuidberg.nl

Klaas Jan Bijker
Commercial Director
T. +31 (0)527 253 550
KlaasJan.Bijker@zuidberg.nl

Sales Industrieel

Sake Barkhuis
Sales Manager Industrial/OEM
T. +31 (0)527 276 156
sake.barkhuis@zuidberg.nl

Ivan van der Vegte
Sales Engineer Staalservice
T.+31 (0)527 247 000
ivan.vandervegte@zuidberg.nl

Martin Kalter
Sales Engineer Transmissions
T. +31 (0)527 247 005
kalter@zuidbergtransmissions.nl

Sales Agrarisch

Kasper de Jonge
Sales Manager
Netherlands
T. +31 (0)527 276 157
M. +31 (0)6 10 88 07 94
dejonge@zuidberg.nl

Gerben Klungel
Export Manager
T. +31 (0)527 276 159
M. +31 (0)6 83 56 49 83
klungel@zuidberg.nl

Tim Hellwig
Sales Manager
North Germany
T. +31 (0)527 253 550
M. + 49 (0) 151 19 13 7551
tim.hellwig@zuidberg.de

Peter Knecht
Sales Manager
Southwest-Germany
T. 
+31 (0)527 253 550
M. +49 (0) 171 83 14 014
peter.Knecht@zuidberg.de

Markus Bauregger
Sales Manager
South Germany/Austria
T.
+31 (0)527 253 550
M. +49 (0)171 22 73 897

bauregger@zuidberg.de

Minne Poelsma
Account Manager
T.+31 (0)527 276 155
poelsma@zuidberg.nl

Matthijs Pol
Account Manager
T.+31 (0)527 276 154
pol@zuidberg.nl

Sabine Brands
Account Manager
T. +31 (0)527 253 550
Sabine.Brands@zuidberg.nl

Service

Roel Vis
Service Manager
T.+31 (0)527 276 158
vis@zuidberg.nl

Raymond Jansen
Service Manager
T.+31 (0)527 276 153
raymond.jansen@zuidberg.nl

Dik Dijkstra
Service Manager
T.+31 (0)527 276 151
dik.dijkstra@zuidberg.nl

Marketing

Gerben Klungel
Strategic Marketing
T. +31 (0)527 276 159
klungel@zuidberg.nl

Dennis van de Peut
Operational Marketing
T.+31 (0)527 253 550
dennis.vandepeut@zuidberg.nl

Human Resources

Gert Leusink
HR Manager
T.+31 (0)527 253 550
leusink@zuidberg.nl

Annelies Winters
HR Advisor
T.+31 (0)527 253 550
annelies.winters@zuidberg.nl

Financial Department

Gert Leusink
Business controller
T.+31 (0)527 253 550
leusink@zuidberg.nl

Cor Gootjes
Accounting Department
T.+31 (0)527 253 550
gootjes@zuidberg.nl

Jentina van Benthem
Accounting Department
T. +31 (0)527 253 550
jentina.vanbenthem@zuidberg.nl

Quality Control

Jelle Hakvoort
Quality Manager
T.+31 (0)527 253 550