Contactgegevens Zuidberg

Zuidberg Frontline Systems
Buitenveld 5  |  8307 DE Ens
Tel.: 0527 253550  |  Fax: 0527-253537
info@zuidberg.nl
www.zuidberg.com

Zuidberg Tracks
Buitenveld 5  |  8307 DE Ens
Tel.: 0527 247 001  |  Fax: 0527 253 037
info@zuidbergtracks.nl
www.zuidbergtracks.com

Zuidberg Transmissions
Buitenveld 5  |  8307 DE Ens
Tel.: 0527 247 005  |  Fax: 0527-253537
info@zuidbergtransmissions.nl
www.zuidbergtransmissions.com

Zuidberg Staalservice
Buitenveld 5  |  8307 DE Ens
Tel.: 0527 247 000  |  Fax: 0527-253537
info@zuidbergstaalservice.nl
www.zuidbergstaalservice.nl

Management
Zuidberg medewerker
Jeroen Zuidberg
Managing Director
T. +31 (0)527 253 550
F. +31 (0)527 253 037
jzuidberg@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Hans Brokking
Commercial Director
T. +31 (0)527 253 550
F. +31 (0)527 253 037  brokking@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Kees Pruim
Technical Director
T. +31 (0)527 253 550
F. +31 (0)527 253 037
kees.pruim@zuidberg.nl
Sales / Service / Marketing / Expedition 
Zuidberg medewerker
Sake Barkhuis
Sales Manager OEM
T. +31 (0)527 253 156
M.  +31 (0)6  20 47 82 31
Sake.Barkhuis@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Kasper de Jonge
Sales Manager
T. +31 (0)527 276 157
M. +31 (0)6 10 88 07 94

dejonge@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Gerben Klungel
Export Manager
T. +31 (0)527 276 159
M.
+31 (0)6 83 56 49 83

klungel@zuidberg.nl

Martin Kalter
Sales Manager Transmissions
T. +31 (0)527 247 005
kalter@zuidbergtransmissions.nl

Ivan van der Vegte
Sales Manager Staalservice
T. +31 (0)527 247 000
ivan.vandervegte@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Minne Poelsma
Account Manager
T. +31 (0)527 276 155
poelsma@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Matthijs Pol
Account Manager
T. +31 (0)527 276 154
pol@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Hesder Kamstra
Account Manager
T. +31 (0)527 276 152
hesder.kamstra@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Roel Vis
Service Manager
T. +31 (0)527 276 158
vis@zuidberg.nl

Raymond Jansen
Service Manager
T. +31 (0)527 276 153
raymond.jansen@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Dik Dijkstra
Service Manager
T. +31 (0)527 276 151
dik.dijkstra@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Dennis van de Peut
Marketeer
T. +31 (0)527 253 550
dennis.vandepeut@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Thomas Münster
Account Manager
Germany
T. +31 (0)527 253 550
M. +49 (0)15 11 91 37 551
F.
+31 (0)527 656 444
muenster@zuidberg.de
Zuidberg medewerker
Peter Knecht
Account Manager
Germany
T. +31 (0)527 253 550
T. +49 (0) 171 83 14 014
F.
+31 (0)527-253037
peter.Knecht@zuidberg.de
Zuidberg medewerker
Markus Bauregger
Account Manager
Germany/Austria
T. +31 (0)527 253 550
M. +49 (0)171 22 73 897
F.
+31 (0)527 253 037
bauregger@zuidberg.de
Zuidberg medewerker
Walter van de Linden
Expedition
T. +31 (0)527 253 550
vdlinden@zuidberg.nl
Reception / P&O

Claudia Geschiere
Telephonist/Receptionist
T. +31 (0)527 253 550
receptie@zuidberg.nl

Katrien de Dreu
P&O
T. +31 (0)527 253 550
kdedreu@zuidberg.nl

Joselien Jansen
Telephonist/Receptionist
T. +31 (0)527 253 550
receptie@zuidberg.nl

Claudia Schouten
Telephonist/Receptionist
T. +31 (0)527 253 550
receptie@zuidberg.nl
Financial department

Gert Leusink
Controller
T. +31 (0)527 253 550
leusink@zuidberg.nl
 

Annelies Winters
HR Advisor
T. +31 (0)527 253 550
annelies.winters@zuidberg.nl
 

Cor Gootjes
Accounting Department
T. +31 (0)527 253 550
gootjes@zuidberg.nl

Jentina van Benthem
Accounting Department
T. +31 (0)527 253 550
jentina.vanbenthem@zuidberg.nl

Jelle Hakvoort
Quality Manager
T. +31 (0)527 253 550

Werken bij Zuidberg?

Wij zijn voortdurend op zoek naar talentvolle en enthousiaste collega's!
 

Bekijk de vacatures
7 dec 2018 Een fijne kerst en een gelukkig nieuwjaar toegewenst! Een fijne kerst en een gelukkig nieuwjaar toegewenst!
23 nov 2018 13:00:00 Samenwerken voor een toekomstbestendige bodem: Partner Event 2018 Samenwerken voor een toekomstbestendige bodem: Partner Event 2018
23 nov 2018 12:00:00 Nieuw fronthefsysteem voor Case FARMALL A-series (TIER 4A) Nieuw fronthefsysteem voor Case FARMALL A-series (TIER 4A)
22 nov 2018 Bedrijfssluiting Zuidberg Group of Companies Bedrijfssluiting Zuidberg Group of Companies
20 nov 2018 Nieuw fronthefsysteem voor New Holland T4 S-series (TIER 4A) Nieuw fronthefsysteem voor New Holland T4 S-series (TIER 4A)

COOKIE INFORMATIE

Voor een volledige werking van deze website wordt gebruik gemaakt van cookies.
Meer informatie over cookies > Accepteren Verder zonder cookies