Contactgegevens Zuidberg

Zuidberg Frontline Systems
Buitenveld 5  |  8307 DE Ens
Tel.: 0527 253550  |  Fax: 0527 253037
info@zuidberg.nl
www.zuidberg.com

Zuidberg Tracks
Buitenveld 5  |  8307 DE Ens
Tel.: 0527 247 001  |  Fax: 0527 253 037
info@zuidbergtracks.nl
www.zuidbergtracks.com

Zuidberg Transmissions
Buitenveld 5  |  8307 DE Ens
Tel.: 0527 247 005  |  Fax: 0527 656 449
info@zuidbergtransmissions.nl
www.zuidbergtransmissions.com

Zuidberg Staalservice
Buitenveld 5  |  8307 DE Ens
Tel.: 0527 247 000  |  Fax: 0527 247 002
info@zuidbergstaalservice.nl
www.zuidbergstaalservice.nl

Management
Zuidberg medewerker
Jeroen Zuidberg
Managing Director
T. +31 (0)527 253 550
F. +31 (0)527 253 037
jzuidberg@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Hans Brokking
Commercial Director
T. +31 (0)527 253 550
F. +31 (0)527 253 037  brokking@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Kees Pruim
Technical Director
T. +31 (0)527 253 550
F. +31 (0)527 253 037
kees.pruim@zuidberg.nl
Sales / Service / Marketing / Expedition 
Zuidberg medewerker
Hans Brokking
Sales Manager OEM
T. +31 (0)527 253 550
F. +31 (0)527 253 037
brokking@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Kasper de Jonge
Sales Manager
T. +31 (0)527 276 157
M. +31 (0)6 10 88 07 94

F. +31 (0)527 276 137
dejonge@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Gerben Klungel
Export Manager
T. +31 (0)527 276 159
M.
+31 (0)6 83 56 49 83
F.
+31 (0)527 276 139
klungel@zuidberg.nl

Martin Kalter
Sales Manager Transmissions
T. +31 (0)527 247 005
kalter@zuidbergtransmissions.nl

Ivan van der Vegte
Sales Manager Staalservice
T. +31 (0)527 247 000
F. +31 (0)527 247 002
ivan.vandervegte@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Patrick van Roemburg
Sales & Product Manager Tracks
T. +31 (0)527 276 159
M.
+31 (0)6 83 56 49 83
F.
+31 (0)527 276 139 patrick.vanroemburg@zuidberg.nl
 
Zuidberg medewerker
Minne Poelsma
Account Manager
T. +31 (0)527 276 155
F.
+31 (0)527 276 135
poelsma@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Matthijs Pol
Account Manager
T. +31 (0)527 276 154
F.
+31 (0)527 276 134
pol@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Hesder Kamstra
Account Manager
T. +31 (0)527 276 156
F. +31 (0)527 276 138
hesder.kamstra@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Roel Vis
Service Manager
T. +31 (0)527 276 158
F.
+31 (0)527 276 138
vis@zuidberg.nl

Raymond Jansen
Service Manager
T. +31 (0)527 276 153
F.
+31 (0)527 276 138
raymond.jansen@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Dik Dijkstra
Service Manager
T. +31 (0)527 276 151
F. +31 (0)527 276 138
dik.dijkstra@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Dennis van de Peut
Marketeer
T. +31 (0)527 276 156
F. +31 (0)527 276 138
dennis.vandepeut@zuidberg.nl
Zuidberg medewerker
Thomas Münster
Account Manager
Germany
T. +31 (0)527 253 550
M. +49 (0)15 11 91 37 551
F.
+31 (0)527 656 444
muenster@zuidberg.de
Zuidberg medewerker
Peter Knecht
Account Manager
Germany
T. +31 (0)527 253 550
T. +49 (0) 171 83 14 014
F.
+31 (0)527-253037
peter.Knecht@zuidberg.de
Zuidberg medewerker
Marcus Bauregger
Account Manager
Germany/Austria
T. +31 (0)527 253 550
M. +49 (0)171 22 73 897
F.
+31 (0)527 253 037
bauregger@zuidberg.de
Zuidberg medewerker
Walter van de Linden
Expedition
T. +31 (0)527 253 550
F.
+31 (0)527 253 037 vdlinden@zuidberg.nl
Reception / P&O

Claudia Geschiere
Telephonist/Receptionist
T. +31 (0)527 253 550
F.
+31 (0)527 254 400
receptie@zuidberg.nl

Katrien de Dreu
P&O
T. +31 (0)527 253 550
F.
+31 (0)527 254 400
kdedreu@zuidberg.nl

Joselien Jansen
Telephonist/Receptionist
T. +31 (0)527 253 550
F.
+31 (0)527 254 400
receptie@zuidberg.nl

Claudia Schouten
Telephonist/Receptionist
T. +31 (0)527 253 550
F.
+31 (0)527 254 400
receptie@zuidberg.nl
Financial department

Gert Leusink
Controller
T. +31 (0)527 253 550
F.
+31 (0)527 254 400
leusink@zuidberg.nl

Cor Gootjes
Accounting Department
T. +31 (0)527 253 550
F.
+31 (0)527 254 400
gootjes@zuidberg.nl

Jentina van Benthem
Accounting Department
T. +31 (0)527 253 550
F.
+31 (0)527 254 400
jentina.vanbenthem@zuidberg.nl

Werken bij Zuidberg?

Wij zijn voortdurend op zoek naar talentvolle en enthousiaste collega's!
 

Bekijk de vacatures
17 mei 2018 Nieuw fronthefsysteem voor Kubota M5001N series Nieuw fronthefsysteem voor Kubota M5001N series
17 apr 2018 Nieuw fronthefsysteem voor Kubota M7002 series Nieuw fronthefsysteem voor Kubota M7002 series
11 apr 2018 Daimler AG MB maakt Unimog veiliger met overrijdbeveiliging van Zuidberg Daimler AG MB maakt Unimog veiliger met overrijdbeveiliging van Zuidberg
10 apr 2018 Nieuw fronthefsysteem voor New Holland T4 LP serie (Tier4 motor) Nieuw fronthefsysteem voor New Holland T4 LP serie (Tier4 motor)
10 apr 2018 Nieuw fronthefsysteem voor New Holland T4 V/N serie (Tier4 motor) Nieuw fronthefsysteem voor New Holland T4 V/N serie (Tier4 motor)
Bel met Zuidberg
  • Frontline Systems+31 (0)527 - 253 550
  • Transmissions+31 (0)527 - 247 005
  • Tracks+31 (0)527 - 247 001
  • Staalservice+31 (0)527 - 247 000
Deel en volg Zuidberg
Aanmelden nieuwsbrief